28 Dec 23:07 avatar

Возз'єднання сім'ї в Польщі. Офіційна інформація від воєводи в Познані.

 1. У мене є карта проживання / я подала заяву на проживання, і я хочу привести членів сім'ї до Польщі. Як легалізувати перебування дружини та дітей у Польщі?

  • Якщо Ви маєте постійне місце проживання, довгостроковий резидент або іншу резидентську назву, вказану тут ( www.poznan.uw.gov.pl/polaczenie-z-rodzina#kto ), перебуваючи в Польщі, ви можете подати заяву на тимчасове проживання для членів вашої родини. які хочуть приєднатися до вас, але залишитися за межами Польщі.
  • В іншому випадку члени вашої родини повинні спочатку приїхати до Польщі, наприклад, на основі візи або візи, і тільки після прибуття вони можуть подати заяву на тимчасове перебування, посилаючись на місце проживання у вас. Візу можна отримати, наприклад, на основі запрошення.
 2. Я маю карту тимчасового проживання протягом року. Моя дружина прийшла до мене і подасть заяву на тимчасовий дозвіл на проживання, посилаючись на моє перебування у мене. Чи отримає він карту проживання з «доступом на ринок праці»?

  • Якщо це ваша перша карта тимчасового проживання, ваша дружина не отримає картку з «доступом на ринок праці», коли ви отримаєте дозвіл на підставі вашого перебування. Ви можете отримати картку з «доступом на ринок праці», коли ви вже перебуваєте в Польщі протягом щонайменше 2 років на підставі подальших дозволів на тимчасове проживання, якщо у вас є дозвіл на термін не менше 1, перш ніж дружина подасть заяву. в рік.
 3. Хто і коли подає заяву на проживання для члена сім'ї іноземця, який живе за межами Польщі?

  • Якщо Ви маєте постійне місце проживання, довгостроковий резидент або іншу резидентську назву, вказану тут ( www.poznan.uw.gov.pl/polaczenie-z-rodzina#kto ), перебуваючи в Польщі, ви можете подати заяву на тимчасове проживання для членів вашої родини. які хочуть приєднатися до вас, але залишитися за межами Польщі.
 4. Чи вимагає офіс довідка з дитячого садка / школи для іноземних дітей?

  • Як правило, для видачі дозволу офіс не вимагає подання свідоцтва з школи або дитячого садка. Однак, якщо є обставини, які вимагають пояснення — тоді вам буде запропоновано заповнити ці документи.
  • Пам'ятайте, що в Польщі існує обов'язок школи, щоб дитина закінчила 18-річний вік, якщо він залишається на території Польщі.
 5. Які документи, що підтверджують наявність стабільного і регулярного джерела доходу, повинні бути додані до заяви дитини, якщо заяву від імені дитини подала мати, яка не працює, і вона залежить від чоловіка, який не є законним опікуном дитини?

  • Якщо мати дитини є дружиною польського громадянина, вам не потрібно пред'являти докази доходу.
  • Якщо мати не є подружжям громадянина Польщі, докази доходу, достатнього для покриття витрат на проживання, можуть бути використані для отримання документів щодо доходу чоловіка-матері. Пам'ятайте, що цей дохід повинен бути достатнім для всіх членів сім'ї, і що він повинен бути отриманий з легального джерела.
 6. Дохід іноземця, який подає заяви від імені дітей, є недостатнім. Чи може він додати до заяви документ, що підтверджує право на пільги (наприклад, 500 плюс)?

  • Дохід не включається до доходу, зокрема одноразові соціальні пільги, спеціальні пільги, матеріальна соціальна допомога, допомоги безробітної, освітня вигода, т.зв. 500+ або переваги для власників картки полюсів. Таким чином, кошти, отримані за допомогою описаних вище пільг, не враховуються при розрахунку розміру доходу за видачу дозволу на тимчасове проживання.
 7. Як легалізувати перебування дитини іноземців, народжених на території Польщі?

  • Якщо ваша дитина народилася в Польщі, спочатку попросіть посольство, консульство вашої країни в Польщі отримати проїзний документ (паспорт) для дитини. Потім, протягом терміну дії цього документа (вони часто видаються на дуже короткий період, наприклад, 7 днів), подайте заяву на отримання тимчасового або постійного дозволу на проживання для дитини.
 8. Якщо я отримую дозвіл на тимчасове проживання для сімейних стосунків, чи можу я працювати без дозволу на роботу?

  • Звільнення від зобов'язання мати дозвіл на роботу залежить від того, на якій підставі ви отримали дозвіл на тимчасове проживання — тобто, яку юридичну основу було зазначено у рішенні, що стосується вас. Якщо Ви отримуєте дозвіл на тимчасове проживання для приєднання до своєї родини (стаття 159 (1) Закону про іноземців), ви можете працювати без дозволу на роботу. Однак, якщо ви отримаєте дозвіл на так звані інші обставини (ст. 187 (8) Закону про іноземців), для того щоб працювати в Польщі, потрібно мати дозвіл. Правову основу вашого дозволу можна знайти в першій частині рішення. 

0 комментариев

Вы можете оставлять комментарии.