28 Dec 15:55 avatar

42 заробітчанина із України втратили все, що заробили у Польші! Пожежа в будівлі в Ельблонг

Після пожежі в будівлів Ельблоні, згоріло усе що там було.

Польша блог: Блог им. admin: 42 заробітчанина із України втратили все, що заробили у Польші! Пожежа в будівлі в Ельблонг

Пожежа відбулася у п'ятницю, 21/12/2018 увечері. Там був готель для українців. 42 чоловіка втратили всі свої речі, втратили все, що заробили у Польші! Пожежа в будівлі в Ельблонг. Вони втратили особисті речі, документи, гроші. Українці працювали на будівельних майданчиках в Ельблоні та околицях. Зараз їм потрібна допомога.

Асоціація Christophoros разом з Вищою Духовною Семінарією в Ельблоні оголосила про збір необхідних речей для жертв пожежі.

Як повідомили пожежники з Ельблонг

Повідомлення про пожежу будівлі за адресою вул. Корпус Крісті в Ельблоні досягла їх 21 грудня 2018 року приблизно о 19:50. Пожежні з обох елблонських підрозділів порятунку та пожежогасіння пішли на місце. На місці працювали 9 команд охорони, 31 пожежник з Ельблонг та ОСП Новакаво.

Після прибуття на місце першої бригади пожежних, пожежники знайшли повністю взятий вогне будино. В приміщеннях, розташованих на другому поверсі будівлі готелю, — зазначає сайт охоронця Ельблонг. -

Усі люди покинули будівлю до прибуття аварійних служб. З рахунків свідків виявилося, що одного з чоловіків врятував вогонь, який стрибав з вікна другого поверху. Іншу групу пожежників відправили на подію, включаючи OSP з Nowakowo.

Пожежа на вул. Корпус-Крісті в Ельблонг.

Почалася допомога жертвам! У вогні готелю 42 чоловіки з України втратили всі свої речі. Асоціація Christophoros разом з Вищою Духовною Семінарією в Ельблоні оголосила про збір необхідних речей для тих, хто цього потребує.

Все необхідне — нижня білизна, взуття, куртки, їжа, гроші.

Подарунки можна принести в семінарію в Ельблоні за адресою вул. Корпус-Крісті 10 (біля воріт) Асоціація «Крістофорос», особливо для нужденних, відкрила рахунок, на якому можуть бути зроблені пожертви, які будуть передані на допомогу постраждалим від пожеж.

Номер рахунку: 45 1140 2004 0000 3602 7832 8925 (м.Банк С.А.)

Одержувач: Асоціація Христофорос, 82-300 Ельблонг, вул. Bożego Ciała 10 Назва: Допомога жертвам вогню

Посілання на сайт. dziennikbaltycki.pl/pozar-budynku-w-elblagu-42-pracownikow-z-ukrainy-stracilo-wszystko-co-mialo-ruszyla-pomoc-dla-pogorzelcow/ar/13762961

0 комментариев

Вы можете оставлять комментарии.