15 Feb 11:56 avatar

Компания Добже (офіс м.Вінниця) Відгуки. Работа в Польше, Чехии и Германии.

Порадьте, шо робити жінці:

«Звернулася до компанії „добже“ (офіс у м.Вінниця) з проханням знайти роботу в Польщі і виготовлення відповідних документів для цього. Зі мною зв'язалася Руслана, яка покроково надавала інформацію щодо дій для отримання візи. Паспорт України, квитанцію візового збору та закордонний паспорт фотографувала і перестала по вайберу.

Спілкування велось по вайберу, але інколи вона телефонувала.Цього разу для передоплати на суму 1500 і скинула на вайбер номер рахунку на Каліновського Олега Васильовича Укрсиббанк.На що я спитала, чому не Каліновська Олена Сергіївна, адже фірма на неї зареєстрована(перевірила, є за номером 1114 в Мінсоцполітики).

Каже яка різниця, це чоловік та жінка і зразу скинула р/р Ідеабанк на Каліновська Олену Сергіївну. Зробила моя дочка перевод на цю суму. Почула- замовляю запрошення, а я мала внести оплату за візовий збір і переслати фото квитанції.Через нову пошту отримала запрошення, страховку і картка для мобільного на 5 зл.

Цікаво, що коли зателефонували з візового центру щодо підтвердження та призначення дати, буквально через пару хвилин дзвонить Руслана, я назвала 3 січня, а вона назвала час, що мене здивувало.Отримала візу, даказ відправила через вайбер.Через пару тижнів присилає 5 вакансій, я обираю м'сокомбінат у Гданську.

Дещо уточнюю.

Тепер моїм координатором стає Тетяна.Повідомляє, що у Варшаві слід бути 1 лютого, брати квитки на 31 січня. що я і зробила.Близько 5 ранку автобусом були на таможні Яготин і на польського перетину тримають до 14.30. О 12.24 1 лютого пишу про затримку Тетяні, вона прочитала і не відповідає.

Дзвоню куратору в Польщі з даної ними картки та зі своєї- Таїса не бере.ще виїжджаючи з дому уточнила до якого часу фірма у Польщі працює- до 18.00. Так і є, спізнилися.Субота, неділя вихідний.Чекаю.

У понеділок зв'язуюсь з Танею, йду на фірму(2 поверх автовокзалу Варшава Заходня) і- 2 дні очікую (нарешті додзвонилась до Таїсі, з фірми переговорюють з нею- і тиша, бо не знають що зі мною робити. У вівторок в кінці робочого дня фірма вже ewl підписали договір на роботу, але чекати 7 днів на запрошення.

Нарешті мне посилили після 4денних митарств.

5 лютого підписали договір, а 11 телефоную Яні куратору, яка говорить, що передзвоню на котру на роботу 13 лютого.Зранку я дзвоню Яні і дізнаюсь, що запрошення не скасовано, але не переживайте.Перепитую, не розуміючи, адже я вперше у Польщі.Вона пояснила суть причини.

По вайберу звертаюсь до Тетяни з цього питання, на що чую- так це воно повинні були автоматично подати на ануляції.Вже З дні чаканнями годують.І до Яни не можу додзвонитися.І таким чином 2 тижні без роботи.Що робити? Додам, що на новій пошті за документи оплату треба було робити на Каліновського О.В.

2 комментария

avatar

Ідете на вокзал на заходні… там є бюро з роботами… я думаю щось собі виберете.

Агентство яке бере вас по чужому запрошенню на роботу, повинні переробити запрошення, це не ваші проблеми. Все залежить в кого які підв'язки в ужонді.Можна чекати неділю а можна вийти на другий день на працю. То у вас некомпетентна агенція.

avatar

Если вы готовы из заявленых «5-6 тижнів» ждать 9 недель и более документы на работу в Чехию (ведь мы все еще не знаем точную дату прихода документов), то добро пожаловать в агенсво «Добже». Менеджер ясно не может ответить время готовности ваших документов, постоянно кормят завтраками.

Из за того что не корректно дали ориентацию по времени готовности документов мы потеряли не мало денег пока ждали, и я из за диплома вынуждена вернуться в июне в Украину, соответственно я не смогу отработать 3месяца (так как изначально было сказано что 1.5 месяца, и на работу мы семейная пара не устраивались потому что кому нужен работник на 1.5 месяца).

Потом нам сказали что 2 месяца и все будет готово. Но нет, прошло 9 недель и никто ничего не знает!!! Итоги, 1. когда будете обращаться в агентство имейте приличнуб сумму денег для ожидания, потому что если даже вы работаете, перед поездкой вы все равно будете увольняться и все равно вы по обещанния агенства не попадете вовремя на работу. 2. имейте в запасе минимум 3 месяца, потому что эти милые девочки ходят на работу что бы писать клиентам «поки чекаемо», точную дату сказать не могут, сделать заявку или еще как то отследить они не могут, или не хотят (этого я не знаю).

Из плюсов это цена, она на 100€ ниже чем в Киеве. НО, видимо из за экономии мы и поплатились временем и съекономлеными деньгами пока ожидали.

Вы можете оставлять комментарии.