26 Dec 14:35 avatar

М’ясокомбінат «GZELLA» в селищі Osie в Поморсько-куявському воєвудстві.

М’ясокомбінат «GZELLA» в селищі Osie в Поморсько-куявському воєвудстві.

Приїхав від агенства «івасішина зінаїда»Київ, вул П.Луму.Польша блог: М’ясокомбінат «GZELLA» в селищі Osie в Поморсько-куявському воєвудстві.

Ця фрау виконує функції зазивали. Оповідає про високі зп ( від 800€) на банківську картку з авансом, людські умови праці і т п. Насправді між мною і заводом знаходилася фірма-прокладка «Accord-meat», котра займалася працевлаштуванням людей з СНД та платила нам зп.

До самого заводу питань немає.

Чисто, стерильно, без жодних запахів, працювати можна. Та реальна оплата була 8зл. а підвищення хоча б на 1зл. по зп можна було отримати через півроку. Проживання в хостелі по 19 чоловік у залі з кухнею разом.

Виспатися неможливо, т.я. постійно хтось готується до своєї зміни і дзвін посуду не дає в повній мірі відпочити. Зп видавали раз на місяць налом і треба було ще й годинами стояти в черзі.

Люди при отриманні зп часто сперечались до піни з рота, бо тільки зараз дізнавались, що їм були нараховані кари (штрафи) якісь, типу, запізнився, або присів під час роботи. Моя зп становила 400$ максимум, при тому, що поацювали непогано.

За переработки ставку не підвищують, що 12 годин, що 24 години праці, все по 8зл. Два рази мене просили добу проправити (24год).

Діватись нема куди, відробив. Але коли прийшлось пропрацювати 36 годин…. я додому йшов без пульсу, а керовніца навіть не поцікавилася моїм самопочуттям.

Івасішина на дзвінки не відповідала, а коли я їй повідомлення відіслав, то відповіла грубістю, типу, вчіть польську і не відволікайте мене. Ті люди, яких вона сюди присилала, були в дикому шоці і пробувши кілька тижнів, по отриманню зп виїзджали додому. Такі справи.

0 комментариев

Вы можете оставлять комментарии.