27 Dec 12:02 avatar

Відгук про роботу на фірму Кабанос в Польщі.

Хочу поділитися своїм досвідом роботи на фірму Кабанос в Польщі.

Фірма знаходиться в малопольському воєвудства, а конкретно в місті Яблонка, Спиіковіце. У них є свій м'ясокомбінат, мережа магазинів з однойменною назвою, готелі, реставрації та будинок весловий.

Почну з мінусів
  • якщо ти працюєш нема на м'ясокомбінаті, а в магазині або в ресторані то зарплати вище ніж 8.5 злотих не чекай, може бути і менше, це залежить від особистої симпатії шефів, але 8.5 це стеля, на самому м'ясокомбінаті зп починається з 9 зл за година.
  • Ставлення до українців неоднозначне, тобто ти повинен робити по 3 роботи одночасно, робити все це швидко, і не дай бог сядеш на хвилинку. Максимум годин може досягати і 22 і всі 24 години на добу! (В це може входити прибирання готеля, території, допомога на кухні, барі, мити посуд, допомога офіціантам, прибирання будинку пані шефів), робити все що скажуть, ти ж на заробітки, який відпочинок? 3. Вихідні не передбачені 1-2 рази на місяць, і то їх потрібно просити. Але якщо ви працюєте в магазині, то вихідний там щонеділі (бо в магазині майже всі поляки, може бути 1-2 українця, а поляки по неділях не працюють).
  • За мешкання знімають 200 злотих на місяць (з тих 8.5 зл в годину), кімнати дуже маленькі, місця дуже мало. 4. Коли їдеш додому, то шефів не дає разлічку (наприклад якщо ви їдете додому до зарплати, але відпрацював 2 тижні, відповідно у вас накопичилося якась сума), вона каже, що віддасть коли приїдеш наступного разу.
  •  Бере гроші за запрошення, але саме запрошення не дає. Та ж ситуація, що з разлічкой. Тобто у тебе можуть зняти 1 тис злотих за запрошення, але саме запрошення ти не отримаєш (хоча воно коштує 30-50 злотих, а то і безкоштовно), тобі можуть запропонувати вислати поштою. Або запропонувати приїхати по біометричного паспорту, а потім питати чому немає візи.
  • У цьому регіоні мало що працює в неділю, автобуси теж не ходять.
  • Вони обманюють людей, тому що на їх офіційному сайті написано що зарплата з 9 зл і більше і мешкання 150 злотих на місяць, хоча це далеко не так.
  •  Вони не оформляють вас, або на це може піти місяці. Коли ти тільки приїжджаєш туди, то відразу виходиш на роботу, медкомісію ти не проходиш, візу у тебе не питають, і навіть не просять показати паспорт, тобто вони легко можуть сказати, що ти там не працював, і не заплатити.
Плюси
  • Так як українців там працює не так вже й багато, то можна легко і швидко вивчити польську мову.
  • Вас будуть годувати за рахунок закладу. Але, якщо ви будете працювати в їхньому магазині в місті Рабка Здруй, (а жити ви будете з рештою українців в Спиіковіцах), то вас годувати не будуть, через те що ви працюєте саме в цьому магазині.
  • Ну на цьому плюси закінчилися.

Особисто від себе.

Я нікому не раджу там працювати. У Польщі є дуже багато інших робіт на які вас візьмуть і заплатять більше. Робота на кабанос не вигідна для нас, в середньому українець заробляє там 2000 тисячі злотих на місяць, це не сума для ЗАРОБІТКІВ !(хоча пані шефів і деякі поляки впевнені, що це дуже багато для нас, і що вона дуже щедра і платить нам великі гроші яких ми в очі не бачили). Бажаю всім хороших заработків.

3 комментария

avatar

Поможем устроится вам на работу на прямую в Польшу, без посредников. Работая на прямую вы сможете больше заработать и получать бонусы за переработку в 2 раза. Пишите в коментарии.

комментарий был удален
avatar
Здраствуйте. Хочу поделится опитом работи на заводе LG в Польше в городе Млава.
Ехал по биометрии от агенции EWW Ukraine. Из плюсов: сюрпризов с зп не было, как  и обещали 11 зл час, выплата 2 раза в месяц. Работал по 12-16 часов. Ночних смен нету, это считаю плюс. Форму выдают. На предприятии тепло, сухо. 
Работа на линии, сборка мониторов. В первый день всему научили, работа не сложная, но на ногах.
по жилью: оно платное, 190 зл в месяц, в комнате нас жило 4 человека, условия оченнь комфортные, се новое от кроватей до окон. Есть душевая, туалет, гаряячая вода, кухня где можно готовить. Недалеко от дома магазин с продуктами. Добиратся на работу автобусом, он возит на работу и с работи БЕСПЛАТНО.
 
 
Вы можете оставлять комментарии.