5 May 22:45 avatar

Шахраї придумали «схему на РІТ

Шахраї придумали «схему на РІТ

Міністерство застерігає платників податків Податкова адміністрація не висилала до платників податків жодних СМС-повідомлень щодо необхідності грошового переказу для авторизації складеного в електронний спосіб декларації РІТ – таку заяву поширило польське міністерство фінансів.

Урядовці розповіли

, що отримали сигнали, що СМС-кі такого характеру надійшли до платників податків, котрі подали свої річні податкові декларації в електронному варіанті! У текстовому повідомленні його автор вимагає від платника податків переказати на рахунок 1 злотий аби авторизувати податкову декларацію. В іншому випадку платнику погрожують великим штрафом за не подання декларації(мовляв без авторизації підпису декларація не матиме юридичної сили)!

У мінфіні наголошують

Що користування з послуги Twój e-PIT або системи e-Deklaracje є безкоштовне. Водночас у Міністерстві наголошують, що згадані повідомлення є новим шахрайським методом отримати інформацію для подальшого доступу до рахунку платника податків. Відповідна заява вже скерована до слідчих органів відділу реагування на кіберзлочини!

0 комментариев

Вы можете оставлять комментарии.