12 Jul 16:39 avatar

Фірма Bussiness365 отзывы о работе в польше

Черный список работодателей Польше Чехии Германии отзывы: Фірма Bussiness365 отзывы о работе в польшеДоброго дня Хочу розказати про свою ситуацію і заодно щоб ви не наступили на мої граблі Фірма Bussiness365 Sp z OO Поселили 2 людини в кімнату 2-особову(обично ціна на неї 650, але так це фірма то здали за 500) 4-го липня, обіцяли заплатити фактуру на наступний день, а пообіцяв саме Юра +48 575 737 978

Звісно ніхто в п`ятницю не заплатив

Сказав що чекає на перевод, підтвердження є але грошей ще немає (знаючи польські банкі все можливо ) В понеділок зранку логічно всі гроші мали б вже бути, але Юра не бере трубку, взяв ввечері сказав клянеться, дає слово мужика (хотя він просто гнида) думаю ну ок (раніше колись я мала справу з його фірмою, але не з ним, того думала що і він норм) вівторок. Зранку каже клянусь, обіцяю ввечері буде підтвердження, ну і так він мені обіцяв по 10 раз в день ще 2 дні Четвер. Я зранку звоню кажу не буде грошей — люди будуть на вулиці, каже да да да, вже плачу .

Так як мене бісять такі «мужикі»

Дала з ним говорити своєму хлопцеві, бо від мене Юра трубку не брав бо він якоби на будові, але від мого Вадіма резко взяв. Сказав йому -1,5 години, потім 20 хвилин. Ну ми вирішили приїхати на Хостел поговорити з хлопцями що їх шеф не платить (не викидати ж хлопців на вулицю ). Ми приходимо а вони збирають речі, ми питаємо що сталось, а вони кажуть що Юра сказав їм шо в них є півгодини щоб втікти. Я йому звоню, нічого не кажу що знаю що хлопці втічуть, а він мені каже ЛІЗА НУ ЧОГО ВИ ТАКА ПРИНЦПОВА ДАЙТЕ ПІВГОДИНИ ОБІЦЯЮ .

І тут мене накрило

. Гнида. Він просто викинув хлопців на вулицю. Я закрила Кімнату сказала звоню в міліцію, ті хлопці бігом йому звонити, а він прислав свого друга щоб він заплатив нам за прожиті дні. Бідні хлопці мало того що пропрацювали 10 днів безкоштовно, то їх ще й викинули на вулицю.

Додаю всі дані що в мене є. І цей герой який казав що він супер бізнесмен, навіть фірми своєї немає, а казав що фірма на яку я виставляю фактуру його. Не ведіться, не йдіть на роботу до них, бо вас кинуть як і тих хлопців. В нього будова на вулиці gwiazdzista. Всі дані фірми, його фото і всі номера прикріпляю

Юра +48 575 737 978

0 комментариев

Вы можете оставлять комментарии.