21 Mar 10:57 avatar

Фірма у Лодзі LITTLE WHITE HOUSE. Bartosh i Anna Wanot

УВАГА ШАХРАЇ!!! ВНИМАНИЕ МОШЕННИКИ!!! UWAGA! SHAHRAI!!! Черный список работодателей, посредников, кидал и разводил в Польше. Отзывы о работодателях.: Блог им. User: Фірма у Лодзі LITTLE WHITE HOUSE. Bartosh i Anna Wanot

Бартош і Анна Ванот,LITTLE WHITE HOUSE. Bartosh i Anna Wanot.

( Патологічні брехуни). Проживають у Лодзі. Мають цех по виготовленню меблів та меблевий салон-магазин LITTEL WHITE HOUSE. Під цим брендом займаються плиткою по Польщі. Обманюють працівників і не виплачують зароблені гроші. На фото: Бартош, трудовий договір, дача в Лодзі, оголошення агенцій, що шукають робітників для цієї фірми.

Схема обману така.

Агенція направляє людей. Бартош зустрічає. Відвозить на дачу де ти кілька днів сидиш. Далі везе на роботу. Каже, що зарплата через три тижні після прийомки. Тобто раз в місяць він подає об'єми робіт замовника, а він через три тижні перераховує гроші. Тоді і розрахунок з працівниками. Все виглядає логічно, а насправді ваша місячна зарплата завжди вісить в повітрі. Договір підписує, якщо щодня нагадуєш, через два місяці. Тобто два місяці працюєте нелегально.

Робить це дуже швидко прямо на робочому місці, щоб ти не міг щось зразу вивчити чи запитати. Каже треба їхати і тікає. Хоч робиш на акорд в договорі 2200 зл. Аванси дає, а потім може зникнути на тиждень-два. Хлопці харчувалися яблуками з ближніх садів, щоб з голоду не здохнути. Коли в черговий раз зник на десять днів, а я просидів без роботи, то я вирішив звільнятися. Він почав погрожувати, що по контракту маю відпрацювати два тижні, а як ні то подасть скаргу.

Просидів ще два тижні без роботи:

то об'єму не дають, то інструменту нема, то з квартири виганяють, бо бос не заплатив. Далі відвіз на дачу і сказав що завтра будуть гроші. Наступного дня знову завтра і т.д. Так продовжувалося тиждень. То завтра, то гроші не перевели, то перевели, але не можуть ще зняти з картки, то після вихідних. Так вони психологічно видавлюють людей, бо рано чи пізно людина поїде. Врешті поїхав без грошей.

Дали з 9000 зт. 200 на дорогу щоб поїхав.

Потім перевели частину за два рази, а по решті сказали: по контракту получив той чекай. Вже півроку пройшло, по-нулях. Мій телефон заблокували, з інших не беруть, на повідомлення не відповідають. По такій схемі кинули не тільки мене!!! Будь ласка, МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ, щоб менше людей обпіклися на цих аферистах.

0 комментариев

Вы можете оставлять комментарии.