7 Mar 13:41 avatar

Як перевірити агенство на роботу в Польші ?

Дуже багато читаю постів про не законне «оббирання» заробітчан

про те, які всі агенції аферисти та те, що все не по закону, і всі все знаю. Отже, хочу донести інформацію до тих хто кричить «про зараду та злочини». Намагатимуся коротко, і сподіваюся, що до певних розумників нарешті дійде, що перед тим, як щось писати потрібно прочитати щось більше, аніж буквар у першому класі. Отже, що стосується послуг за працевлаштування за кордоном. Постановою кабенінету міністрів України про " Провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном" (тут ключове слово, господарська діяльність).

Господарська діяльність це не коли ти фермер і ведеш господарство.

Це діяльність підприємства, яка надає послуги, виконує роботи, отримує кошти і платить податки. Передбачено, що посередництво у працевлаштуванні це діяльність яка регламентується законом, за таку діяльність суб*єкт отримує кошти і платить податки. Хто Вам сказав, що брати кошти за працевлаштування за кордоном це злочин? Дід мороз? Люди, Ви хоч деколи думайте, що пишите і про що говорите, не полінуйтеся, відкрийте як мінімум гугл і почитайте.

Законодавчо передбачено, що компанія яка має ліцензію на працевлаштування має право отримати за це кошти при умові: «кошти можна отримати лише тоді коли особа (кандидат на роботу) має підписаний трудовий договір із роботодавцем, договір має бути на мові роботодавця і на українській, після того, як людина (працівник) підписала договір на послуги із працевлаштування за кордоном, де чітко вказано умови роботи, заробітна платта, реквізити роботодавця і суму послуг, які особа повинна сплатити за такі послуги.

Оплата здійснюється, виключно на банківський рахунок компанії.

Іще раз повторюся, після підписання договору із роботодавцем. Підписання договору повинно відбуватися у приміщенні (офісі компанії) не у кафе чи на вулиці, і не оплата на карточку, готівкою, тощо. У такому випадку, якщо Ви не отримали тих умов, які зазначені в договорі, Ви можете звертатися в суд.

Не ПОЛІЦІЮ — це не їхня компетенція. Злочина тут нема. Ви заплатили, договір підписали, якщо його не виконали — в суд! Не у фейсбук, не до тьоті Галі чи дяді Петі — суд! Ніхто не хоче думати, або витартити 500 грн. на консультацію юриста, перед тим, як комусь платити, всі академіки, які все знають. Люди — Ви самі винні у своїх бідах. Тепер, що стосується договору на надання інформаційно — консультаційних послуг.

Він законний, абослютно. У договорі Ви платите кошти не за працевлаштування, а за надану інформацію про роботу, адресу та номер тлефону роботодавця, посередника, дяді Міші чи просто якогось чудіка, який не має відношення до Вашої роботи. У такому договорі не визначено Вашої роботи чи відповідальності.

Фірма надає Вам виключно консультацію. Як це оспорити — ніяк, читайте договір, ідіть до юриста, вносіть зміни в договір де буде більше умов і пояснень. Знову же, оплата на рахунок, або, якщо це ФОП, вимагайте чек. Тоді можна пробувати йти в суд, при умові, що перед тим, юристи Вам підготували договір який варто оспорювати, якщо ні — забудьте за гроші і пишіть у фесбук, що у тому, що Ви пожаліли 500 гривень юристу винен весь світ і це „зрада, шахраї, покидьки, аби вони здохли і т.д.“ Хто Вам винен? Ніхто — самі! Тепер про оплату за вкансії у ЄС.

Про всі країни говорити не буду — не знаю

Скажу Вам за одну, дуже розвинену державу — Німеччину. У цій країні є інститут приватних рекрутерів, які мають право брати кошти за працевлаштування, у сумі не більше 2 000 євро з однієї особи. Там своя відповідальність і умови, але за це їх ніхто не посадить, що вони знайшли Вам роботу і взяли за це кошти, вони це зробили законно і заплатили податок. Отже, знову же, люди почули дзвін і не знають де він. (Кому дуже цікаво, почитайте інтернет про оплату послуг приватних рекрутерів у Німеччині) і впевніться, що це абсолютно законно.

Це БІЗНЕС — людина зробила роботу, надала послуги, зробила те, що Вам лінь. Заплатила за це податок, не для того, аби хтось писав, що вона злодій. Мені цікаво, чи багато „крикунів“ будуть щось робити безкоштовно? Є тут такі? Ні всі хочуть за свою роботу кошти!!! Ще раз повторю і звернусь до „розумних“ — читайте закони, вивчайте ринок, звертайтеся до юристів, не лініться самі шукати, якщо не хочите платити гроші. p.s.

Міністерством соціальної політики України видано декілька тисяч ліцензій на посередництво у правлаштуванні за кордоном, і це люди, які платять податки за таку діяльність. І це законно! Люди заплатили державі за отримання ліцензії. Як вони виконують ліцензійні вимоги і ведуть роботу це інша тема, яка стосується роботи міністерства. Запис робив із телефона, можуть бути не значні опечатки. Дякую!

0 комментариев

Вы можете оставлять комментарии.