11 May 19:34 avatar

Отзывы м'ясний завод Тарчинський в Бельська-Бяла

РОЗРАХУНОК ЗАБРАЛИ, З МІНУСОМ 300 ЗЛ.В УМОВІ ПРО ШТРАФ НЕ ПИСАЛОСЯ.ПЕСЕЛЬ КОДИ ОРІГІНАЛИ НЕ ВІДДАЛИ!!! КНИЖКИ МЕДИЧНІ ТЕЖ(АЛЕ МАБУДЬ ЇХ І НЕ БУЛО) ЦЕЙ ПОСТ, ЯК ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!! Доброго дня!!!

Велике прохання до всіх небайдужих заробітчан, допомогти!!!!

Ситуація така: 18 березня, 8 чол. були прийняті на м'ясний завод «Тарчинський»в Бельська-Бяла, по умові злецення!!! Пропрацювавши там 1.5 міс.та отримувавши при цьому 9.50 злотих /год.та працюючи при цьому 14год./добу, було ще нічого! Але коли почалися свята наш завод зупиняється на тиждень і нас це не влаштовувало!

Ми вирішили звільнитись

Та повідомили 7 квітня про свої наміри, нашого куратора, який нам сказав відпрацювати до кінця місяця, якщо раніше вирішимо піти, то отримаємо штраф в сумі 500 злотих! Ми працювали до 30 квітня, але коли попередили знову про своє звільнення, нам сказали що куратора не має та розрахувати нас не можуть!!!!!

Не хотіли втрачати хорошу роботу та знову наперед попередили

Що працюємо останню зміну 28 квітня! Нам сказали приїхати за розрахунком після приїзду куратора (5 травня)! Ми її відпрацювали та переїхали на іншу роботу! Сьогодні подзвонили до куратора на що почули, що він нас оштрафував 8 чол.на 500 злотих, через те, що ми не виконали умови договору, тобто не відпрацювали 2 тижні після попередження! Ми в шоці, так як отримували і так мізерну зарплату працювавши в таких умовах!

Допоможіть, будь-ласка

Нам розібратись в нашій ситуації та підкажіть куди, до кого та яким чином звернутись, щоб отримати кваліфіковану допомогу стосовно повної виплати нашої чесно та важко заробленої зарплати!!! Natali Tarnavska

2 комментария

avatar

avatar

Если не ошибаюсь этот мясокомбинат находится в Kosów Lacki, я там работал! Кто хочет угробить здоровья очень рекомендую. В реальности скорость ленты в разы быстрее, работать нужно быстро, физически будете жутко уставать. Руки немеют до такой степени что не возможно спать. Я продержался 10 дней и за то время завозили на роботу около 20 -30 человек которые убегали от туда не доработав первый день до конца. Единственный плюс это неплохая зарплата, но оно того совсем не стоит. Это я вам говорю с личного опыта!

Вы можете оставлять комментарии.