5 Aug 14:52 avatar

робота в Блоні на складі Lidl отзывы

Доброго дня) вирішила і я поділитись враженнями як українці вміють «підтримувати» один одного за кордоном(( Поїхали з чоловіком в Польщу, не перший раз, натрапили на оголошення у фейсбуці про роботу в Блоні на складі Lidl.

Ми приїхали і спочатку все було досить непогано

як і обіцяли так і працювали) Мали працювати на складі по 12 годин і оплата 12 злотих) на початку відношення в цієї прекрасної агенції яка називається “Glaro” було досить непогане) нам догоджати як тільки могли, крім нас було ще 8 людей) нас поселили в хороший хостел і дали авто щоб ми їздили на роботу)

перших 2 тижні ми дійсно працювали по 12 годин і на вихідних теж виходили на працю по 8-10 годин! Робота на складі непогана, відношення в поляків теж було добре, скаржитись на саму роботу я не можу) по різному бувало, але це ж Польща… А потім в один момент нам почали давати вже більше вихідних, 2-3 дні могли сидіти в хостелі...

Вихідні це звісно добре але мати за місяць 11 вихідних у Польщі це занадто бо всі ми приїхали гроші заробляти а не відпочивати… У вас з чоловіком і ще однієї пари було річне запрошення а остальні дівчата було по безвізу) і тоді ми вже всі почали говорити нашій «начальниці» якщо Її можна так назвати що якби нам треба більше годин бо нам обіцяли не менше 300 годин в місяць а за червень ми відпрацювали лише 184, звісно це мало бо ще потрібно було із зарплати оплатити хостел та і звісно харчування.

І тоді почалось саме цікавіше

нас почали трохи ігнорувати але періодично таки телефон брали! До речі забула звісно представити цю панянку в якої працювали і Її колег — агенція я так зрозуміла що працює не дуже давно і їх було 3, 2 поляки Міхал і другого вже просто не пам‘ятаю як звати і наша українка Марта!

В кінці червня ми знову мали 3 вихідних, в суботу приїхали всі 3 забрали в нас Буса а ввечері нам Марта повідомила що типу склад дає нам на липень лише 140 годин тому вона переводить нас всіх на інші роботи. Нас 4 мали забрати на склад з посилками але там були тільки нічні зміни тому в нас вибору як такого не було тому і погодились а 2 дівчини відразу сказали що їдуть в Україну) і 4 мали забрати на прибирання готелів у Варшаві!

Нас 1 липня забрали і перевезли у Прушків...

А тут саме цікавіше ми жили в нормальних умовах а тут нас привезли в якийсь «гадюшник» де нереально смерділо і по серед подвір‘я була велика куча сміття, скрізь валялись Бутилки з під пива і о курки сигарет і багато сміття, но в середині в хостелі були не кращі умови, я і ще одна жінка заходили туди із сльозами на очах..

В хостелі жило дуже багато людей 6-8 людей в кімнаті, ліжка двох ярус ні і металеві, а кімнати були від сили 1,5 на 2 м і там в кімнаті жили по 6-8 людей, в хостелі смердить, стіни запльовані, в душ і на кухню було нереально зайти все грязне що страшно було і торкатись до чогось щоб не підцепити якусь заразу нас відразу Марта заспокоїла що це тимчасове житло, а ми дурні і повірили! На ніч пішли на роботу, робота в чоловіків була важка вони розгружали машини з посилками а жінкі стояли за лєнтою і сортували листи! В принципі робота для жінок неважка!

Ми відпрацювали першу ніч

і звісно хотіли відпочити навіть і не звертали на умови що там були, за цей хостел ми теж мали платити 400 злот за місяць! Але відпочити нам так і не дали бо людей багато, і всім байдуже що ви спите! То кричав і сміявся на кухні а хто м‘яча грав під вікнами… Поспати нам дали аж 3 години а далі почали дзвонити до Марти але вона не брала телефон, на другий день теж саме! 2 суток спати по 3 години це важко!

Дзвонили до неї 2 дні і був ігнор, не вийшли на роботу то на наступний день приїхали до нас, і ця хвора нас зматюкала і кричала не своїм голосом що ми так з нею поступаєм і виставили нас за ворота з речами а на рахунок зарплати то недоплатили нам по 1000 злот!

А саме цікавіше коли нас ігнорували як ми дзвонили то ми спілкувались з іншими дівчатами з якими працювали в Блоні, в них ситуація не краща вони ще паро днів просиділи без роботи по тім їх завезли погуляти на нічну Варшаву, оплатили їм хостел тільки на тиждень де вони просто без роботи просиділи паро днів і поїхали додому..

Нікому не раджу зв‘язуватись з цією агенцією! Ми звісно не перші кого отак от надурили бо вже після цієї ситуації познайомились ще з іншими людьми яких наша землячка оставила без розрахунку і без роботи… Ось її фото, адже її в соціальних мережах ніде нема!!

Працювала подруга  теж на тому Лідлі, м'яко кажучи не задоволена. Місяць відпрацювали нормально, на другий місяць почалися фокуси з годинами, до того ж ставлення поляків не зовсім адекватне

1 комментарий

avatar

Кто бы вам что не обещал, на складах работы будет много только к средина октября сейчас Лидл Ашан Икея итд.дают работу по8 и много выходных.Такая же ситуация и на конфетах и печенье

Оставить комментарий

Вы можете оставлять комментарии.