1 May 11:47 avatar

Вроцлавсього таксиста підозрюють у спробі нелегального заробітку

Вроцлавсього таксиста підозрюють у спробі вбивства громадянина України КИЇВ. 29 квітня. УНН. Вроцлавсього таксиста звинувачують у спробі вбивства громадянина України.

У суботу вранці, 27 квітня

37-річний таксист збив велосипедиста, а потім його переїхав. Про це повідомляє УНН з посиланням на «Польське радіо» і портал rmf24.pl. За словами речниці Окружної прокуратури Юстини Пілярчик, до суду направлено вимогу застосування до Артура Х. запобіжного засобу – тимчасового позбавлення свободи до трьох місяців.

Артур Х. підозрюється у спробі вбивства Юрія Г

Ккотрий пересувався на велосипеді. Артур Х. підозрюється в тому, що він навмисне збив велосипедиста і переїхав його передньою віссю машини. Артурові Х. загрожує кара довічного ув’язнення". – сказала Юстина Пілярчик. Згідно із зібраними свідченнями, у суботу вранці на одній з вроцлавських вулиць Артур Х., який керував легковим автомобілем, зіткнувся з велосипедистом, Юрієм Г.

Чоловіки обмінялися кількома реченнями, після чого Юрій Г. поїхав в напрямку парку. «Артур Х. почав їхати за Юрієм Г. Коли чоловіки доїхали до парку, Артур Х. в’їхав своєю машиною у велосипедиста, а коли той впав, проїхався по його тілі передньою віссю своєї машини. Потерпілому надали допомогу свідки цієї ситуації.

На місце події було викликано швидку допомогу

Котра забрала потерпілого до лікарні з метою надання йому необхідної допомоги. Юрій Г. зазнав серйозних ушкоджень тіла, які вимагають госпіталізації на довше, ніж сім днів », — додає речниця Окружної прокуратури. Поліція затримала Артура Х. Як встановила поліція, обидва чоловіки, як таксист, так і велосипедист, були тверезими.

За свідченнями очевидців, таксист навмисне в’їхав машиною у велосипедиста. Раніше поліція повідомляла про «звичайне ДТП». Нагадаємо, повноважною представницею з питань жителів українського походження президента Вроцлава у Польщі призначено Ольгу Хребор!

0 комментариев

Оставить комментарий

Вы можете оставлять комментарии.